MİLLİ EĞİTİM - MEBSİS 
MEBSİS
MEBSİS Web sayfasından e-okul, oks, aol, aio, e-mezun, e-yatirim, ilsis, kds ve egitim.gov.tr sayfalarına ulaşabilirsiniz.

İLSİS
İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Yönetim Bilgi Sistemi web sayfasından Personel (özlük, atama, inceleme, soruşturma,teftiş), kurumlar (özel kurumlar, devlet kurumları), arşiv-evrak, istatistik, norm işlemleri, öğrenci devam-devamsızlık, kitap seçimi ve yönetim ana modüllerine ulaşabilirsiniz.

E-Okul
E-Okul Yönetim bilgi sistemine buradan ulaşabilirsiniz.

E-Mezun
E-Mezun Projesi web sayfasında Meslekleri tanıyabilir, İş aramaya başlarken nelere dikkat etmeliyiz kısmını inceleyebilirsiniz. Okul arakadaşınızı bulabilir, İş olanaklarına bakabilirsiniz.

Ortaöğretime Geçiş Sistemi (OKS,SBS,DPYB)
Ortaöğretime Geçiş Sistemi (OKS,SBS,DPYB) Web sayfasında OKS, SBS, DPYB sınavları hakkında bilgilere sınav ve yerleştirme sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yerleştirme takvimini inceleyebilirsiniz.

Eğitim Portalı (egitim.gov.tr)
Eğitim Portalı (egitim.gov.tr) web sitesinden öğrenciler için ders ve konu anlatımlarının yanısıra etkinlik, alıştırma, test, forum ve eğlenceli bir çok içerik bulunmaktadır.Ayrıca öğetmenler için dersler ilgili bir çok etkinliğe, plana ve kazanımlara yer verilmektedir. Aynı zamanda değişen ve yenilenen ders programlarına da buradan ulaşabilirsiniz.Veliler için ise eğitimde yenilikler, çocuk gelişimi, psikolojik danışma ve rehberlik konularında içerikler, uzman görüşler ve makaleler yer almaktadır.

İnternet TV ve Radyo
İnternet TV ve Radyo web sayfasında Okul Öncesi, İlköğretim, Orta Öğretim için ders videoları bulunmaktadır. Ayrıca sitede Belgeseller, Çizgi film ve Masallarda bulunmaktadır.


02 Ekim 2022 Pazar 22:45