SOSYAL GÜVENLİK - SSK 
SSK Emeklilik Aylığı Hesaplama
01 Ocak 2000 Tarihinden İtibaren İşe Girenler İçin Tahmini Emeklilik Aylığı web sayfasında Çalıştığınız Kurumu, Toplam Prim Ödeme Gün Sayınızı, 2000 Yılı Sonrası Yıllık Kazançlarınızı yazarak tahmini olarak emekli aylığınızı hesaplayabilirsiniz.

SSK Adres ve Banka PTT Değişikliği
SSK Adres ve Banka / PTT Değişikliği web sayfasında değişiklik yapmak için Sicil, Tahsis(sağlık karnesinde yer alan tahsis numarası), TC Kimlik ve Sağlık Karnesi(sadece no hanesi) Numaranızı girip Sorgula tuşuna basınız.Daha sonra Adı ve Soyadı, Banka/PTT Adı, İl ve Şube Adı, Adres bilgilerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

SSK Almanya Bulgaristan Rant ve Kaza Emekli Ödemeleri
SSK Almanya/Bulgaristan Rant ve Kaza Emekli Ödemeleri web sayfasında Tahsis Noyu yazarak sorgulama yaptırıp ödemelerinizi öğrenebilirsiniz.

e-Bildirge
e-Bildirge web sayfasına Kullanıcı Adınızı, Sistem Şifresiniz ve İşyeri Şifresinizi girerek işlem yapabilirsiniz.

SSK Emekli Aylık Bilgisi
SSK Emekli Aylık Bilgisi web sayfanızda SSK Emekli Maaşınızı Öğrenebilirsiniz.Maaşı öğrenmek için Tahsis Numaranızı veya Sicil Numaranızı girip Sorgula tuşuna basınız.

Emekli Maaşım Bağlandı Mı?
Emekli Maaşım Bağlandı Mı? web sayfasında SSK Sigorta Sicil Noyu girerek bakabilirsiniz.

SSK Gecikme Zammı Hesaplama
SSK Gecikme Zammı Hesaplama web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

SSK Hizmet Hesabı Hesaplama
SSK Hizmet Hesabı Hesaplama web sayfasından Sigortalı Hizmet Dökümünüzü almak için SSK Sicil numaranızı veya TC Kimlik Numaranızı girerek sorgula butonuna tıklayıp alabilirsiniz.

SSK İlaç Katkı Payı ve Muayene Ücreti Kesintisi
SSK İlaç Katkı Payı ve Muayene Ücreti Kesintisi bilgilerinizi almak için T.C. Kimlik Numaranızı veya tahsis numaranızı girerek, Kesinti yılı ve Kesinti döneminizide seçerek surgula butonuna tıklayıp alabilirsiniz.

SSK İşgöremezlik Ödeme Görme
SSK İşgöremezlik Ödemesini Görme Sorgulama ekkranında, Tc Kimlik numaranızı veya Sicil numarasınızı girerek Sorgula butonuna tıklayıp SSK İşgöremezlik Ödemenizi görebilirsiniz.

SSK İşgöremezlik Ödeme Sistemi
SSK İşgöremezlik Ödeme Sistemine girebilmek için Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek gerçekleştirebilirsiniz.

SSK İşveren Kontrol Numarası
SSK İşveren Sicil Numarası İçin Kontrol Numarası Sorgulama sayfasında İlinizi, Sicil Numaranızı ve kontrol numaranızı girip hesapla butonun tıklayıp İşveren Kontrol Numaranızı öğrenebilirsiniz.

SSK İşveren Vizite Kağıdı ve Çalışamazlık Belgesi Girişi
İşveren Vizite Kağıdı ve Çalışamazlık Belgesi Girişi yapabilmek için sayfada bulunan Kullanıcı Kodu, Sistem Şifresi, ve İşyeri Şifresi girerek giriş butonuna tıklamanız gerekmektedir.

SSK Müstehaklık Sorgulama
Müstahaklık Sorgulama sayfasında Sorgulama yapabilmek için T.C. Kimlik Numarası ile Provizyon Sorgusu veya SSK Sicil + Karne Numarası ile Provizyon Sorgusu kısımlarından uygun alanlar girilerek ve Sigortalı Türü seçilerek yapılabilinir.

SSK Ne Zaman Emekli Olabilirim?
SSK Ne zaman emekli olacağınızı bulabilmek için Cinsiyetinizi, Doğum Tarihinizi, Hizmete Başlama Tarihinizi, Malüliyetinizin olup olmadığı, Erken Yaşlanma olup olmadığı, SSK Prim Ödeme Gün Sayınızı, Diğer Sandıklara Ait Gün Sayınızı, Askerlik/Sanatçı Gün Sayınızı, Fiili Gün Sayınızı ve Yurtdışı Gün Sayınızı girerek bulabilirsiniz.

SSK Sigortalılık Tescil Kaydı Tespiti
SSK Sigortalılık Tescil Kaydı Tespiti Sorgulaması yapabilmek için T.C. Kimlik Numarası yada Ad, Soyad, Baba Adı, Doğum Yılı ve İlk Soyadı bilgileri girilerek yapılabilinir.


09 Aralık 2022 Cuma 12:44