GENEL DEVLET KURUMLARI 
» Türkiye Büyük Millet Meclisi
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) web sayfasında Yasama ve Denetim Faaliyetleri ilgili bilgi ve belgelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca TBMM başkanlığı, Milletvekilleri, Genel Sekreterlik, Komisyonlar, Genel Kurul tutanakları kısımlarında ilstediğiniz bilgilere bakabilirsiniz. Ayrıca siteden TBMM nin yapmış olduğu basın açıklamalarınada bakabilirsiniz.


» T.C. Cumhurbaşkanlığı
T.C. Cumhurbaşkanlığı web sayfasında Cumhurbaşkanlığının Teşkilat yapısı, Görev ve Yetkileri, Çankaya Yerleşkesi, Müze Köşk, Tarabya Yerleşkesi, Okluk Yerleşkesi hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca siteden Cumhurbaşkanlarımız hakkında bilgilerede ulaşabilirsiniz. Ayrıca sayfadan Günlük Program, Konuşmalar, Açıklamalar ve Etkinliklerle alakalı bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca Cumhurbaşkanlığının yapmış olduğu Basın açıklamalarınada bakabilirsiniz.


» T.C. Başbakanlığı
T.C. Başbakanlığı web sayfasında Başbakanlık Tarihçesine, Teşkilatına, Hükümetlere, Başbakanlara, Müsteşarlara ve Bakanlar kurulu başlıklarından istediğiniz bilgilere ve belgelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca siteden İnsan Hakları Başkanlığı, Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü, Kamu Görevlileri Etik Kurulu gibi konu başlıklarına bakabilir, Başbakanımızın yapmış olduğu Ulusa Sesleniş konuşmalarını dinleyebilirsiniz.Ayrıca Başbakanlık hakkında haberlere ve duyurulara ulaşabilirsiniz.


» Bakanlıklar
Bakanlık web sayfalarında bakanlığın yapmış olduğu faaliyetler ile, bakanlıkla ilgili kurumlar, bakanlığa bağlı birimlere ulaşabilir,bakanlğın yapmış olduğu basın açıklamaları, duyurular, sınav bilgileri, ihaleler, yöneticiler, önemli telefonlar gibi bilgiler bulabilirsiniz.02 Ekim 2022 Pazar 21:54