SOSYAL GÜVENLİK 
» Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının görevlerine, teşkilat yapısına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bakanlıkla ilgili son haberlere ve duyurulara ulaşabilirsiniz. Çalışma Tv Sayesinde eğitici videolara ve bakanlıkla ilgili videolara ulaşabilirsiniz. Yabancılar ile ilgili evrak takibine, ihalelere, İşci-İşveren Formlarına, Asgari Ücretin son durumuna bakabilirisiniz.


» Sosyal Güvenlik Kurumu
Sosyal Güvenlik Kurumu hakkında genel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca teşkilat yapısına, ihalelere, duyurulara ve haberlere ulaşabilir. Online işlemler ile Sosyal Güvenlikle alakalı birçok işlemi yerine getirebilirsiniz.


» Sosyal Sigortalar Kurumu
Sosyal Sigortalar Kurumu hakkında genel bilgilere haberlere ve duyurulara buradan ulaşabilir. Ayrıca online işlemler kısmından SSK Sicil no Sorgulayabilir, SSK hizmet dökümünüzü alabilirsiniz. SSK sigorta bilgilerine ulaşabilir, Ne zaman emekli olacağınıza ve ne kadar emekli maaşı alacağınıza bakabilirsiniz. Ayrıca SSK e-bildirge ve E-Sağlık Geri Ödeme Sistemlerine girebilirsiniz.


» Emekli Sandığı
Emekli Sandığı hakkında genel bilgilere haberler ve duyurular buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca online işlemler kısmından Hizmet Dökümü alabilirsiniz.


» Bağ-Kur
Bağ-Kur hakkında genel bilgilere ve haberlere buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitede bulunan online işlemler kısmından Bağ-Kur No sorgulayabilir Bağ-Kur borcunuzun ne kadar olduğuna bakabilirsiniz. Bağ-Kur dan ne zaman emekli olabileceğinize ve ne kadar emekli maaşı alacağınızı öğrenebilirsiniz. Bağ-Kur hizmet dökümü alabilirsiniz.


» Sigorta Şirketleri
Türkiye'de Hizmet veren Sigorta Şirketleri, Sigorta Acentalarına buradan ulaşabilirsiniz. Şirketler vasıtasıyla Kasko, Hayat, Sağlık, Konut, İşsizlik, Kaza, Deprem ve Emeklilik Sigortası hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.06 Aralık 2022 Salı 06:09